mitai apie menesines

7 mitai apie mėnesines – pasakykite savo dukrai

Mes, mamos ir tikriausiai tėčiai, esame girdėję daug dalykų apie mėnesines. Vieni galbūt teisingi, o kiti klaidingi. Jei dar nekalbėjote su dukra apie brendimą ir visus vykstančius pokyčius, pakalbėkite. Lai ji žino, kad jūs esate šalia ir visuomet padėsite, atsakysite į rūpimus klausimus. Svarbiausia, perduokite, jog menstruacijos – nieko gėdingo, tai normalus, sveiko moters kūno požymis. Toliau sužinokite, kokie 7 mitai apie mėnesines, kuriuos turėtumėte pasakyti savo dukrai, egzistuoja.

Skaityti daugiau »
mama dukra menstruacijos pokalbis

Menstruacijos – pokalbis su dukra

Išgirdus iš savo dukros klausimą apie pirmąsias menstruacijas arba tuos „daikčiukus“, sudėtus vonios stalčiuje, ne viena iš mūsų sutrinkame ir pasijaučiame nepatogiai. Dažnai pats gyvenimas sukuria mums situacijas, kuriose mergaitės, stebėdamos savo mamą, atranda slaptą stalčiuką vonioje su keistais produktais. Tuomet kyla klausimų, kurie dažnai lieka neatsakyti.

Skaityti daugiau »

Seksas – kaip kalbėti su paaugliu?

Paaugliai turi daug klausimų ir minčių apie seksą. Visiškai normalu paauglystėje nemažai galvoti apie intymius santykius. Ir čia tėvų vaidmuo be galo svarbus. Taip, ši tema yra ne iš patogiųjų, drąsiųjų, tačiau nenuvertinkite savo, kaip tėvų, svarbos.

Skaityti daugiau »
Pažiūrėk

PIRMOS MĖNESINĖS

Rinkiniai mergaitėms

Turite klausimų?

Rašykite mums

Scroll to Top

Klausk drąsiai

Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite PRIVATUMO POLITIKOJE.