Apie mus

Daugiau nei prieš 10 metų pradėjau veiklą, kuri mane priartino prie šio projekto „PrisijaukinkMenstruacijas.lt“. Esu Vilmantė Markevičienė – „Gentle Day“ prekės ženklo įkūrėja, produktų dizainerė bei šio projekto iniciatorė.

Idėja pradėti šį projektą kirbėjo jau labai senai, nes dirbant įklotų pasaulyje dažnai susiduriu su mergaičių klausimais apie menstruacijas arba kaip reikėtų pasakyti mamai. Kadangi ir pati užauginau dukrą, žinau, kaip svarbu yra palaikyti mergaitę brendimo metu, mokėti išklausyti ir atsakyti jai į rūpimus klausimus.

Ką žinau iš mums parašiusių mergaičių –  ne visos mamos, juolab ir pačios mergaitės jaučiasi jaukiai kalbėdamos apie tokius intymius dalykus kaip brendimas, menstruacijos, seksas.

Todėl aš esu čia –  kad padėčiau tiek mergaitėms, tiek ir jų tėveliams/ globėjams padėti atverti šias duris arba bent jau rasti patikimą informaciją.

Scroll to Top

Klausk drąsiai

Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite PRIVATUMO POLITIKOJE.