Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
valgymo sutrikimai

3 dažniausi valgymo sutrikimai – ką reikia žinoti?

Bekalbant su projekto drauge psichologe Erika Mažeikaite, paaiškėjo, kad iš tiesų valgymo sutrikimai nėra jau tokie reti. Ji paminėjo, kad į psichologo konsultacijas kreipiasi tikrai nemažai žmonių, turinčių vienokių ar kitokių valgymo sutrikimų. Išsiaiškinkime, kas tai yra, kaip juos atpažinti ir kaip elgtis.

Skaityti daugiau »
kaip naudoti tampona pirma karta

Kaip naudoti tamponus pirmą kartą?

Pirmiausiai susipažink su moters lytinių organų anatomija ir kokias „skylutes“ turi. Šlapimo anga – tai skylutė, pro kurią teka šlapimas. Į ją tampono niekaip neįkištum, nes ji labai maža. Išeinamoji anga arba išangė – tai anga, pro kurią tuštiniesi. Tamponas į išangę tilptų, bet jis neturi būti ten kišamas. Tamponas kišamas į makštį, kuri yra maždaug per vidurį tarp šlapimo angos ir išangės. Iš makšties teka menstruacijų kraujas, o tamponas ir yra skirtas sugerti kraują. Gali paimti veidrodėlį ir apžiūrėti, kur kokia skylutė yra. Pažinti savo kūną yra svarbu ir būtina.

Skaityti daugiau »
kaip pamilti savo kuna paauglysteje prisijaukinkmenstruacijas.lt

Kaip pamilti savo kūną arba vienos paauglės istorija

Noriu pasidalinti su jumis savo istorija, kaip man pavyko perbristi nepasitikėjimo savimi liūną ir pamilti save – savo vienintelį tokį, nepakartojamą kūną (kaip ir jūsų visų!). Noriu tik pasakyti, jog tai užtrunka laiko. Nebus taip, kad atsibusite kitą rytą ir jau trykšite pasitikėjimu. Tai reikalauja nemenko darbo, šis procesas vyksta mažais žingsneliais.

Skaityti daugiau »

Mėnesinės vėluoja? Ar reikia sunerimti?

Atsiradus menstruacijoms gali būti, kad jos kelis metus bus nereguliarios. Tai yra normalu, todėl nereikia stebėtis, jei po pirmųjų mėnesinių kitas kraujavimas gali prasidėti tik po 3-6 mėnesių. Be to, vieną mėnesį menstruacijos gali trukti kelias dienas ir būti labai gausios, o kitą – savaitę ir su lengvesniu kraujavimu.

Skaityti daugiau »
Pažiūrėk

PIRMASIS

Menstruacijų rinkinys mergaitei

Turite klausimų?

Rašykite mums

Klausk drąsiai

Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite PRIVATUMO POLITIKOJE.