Pirmas kartas – 5 tikros istorijos
Pirmi lytiniai santykiai arba tas „pirmas kartas“ – tema įdomi, ar ne? Čia rasi 5 tikras istorijas, kuriomis pasidalino mūsų sekėjos Instagram’e.
Pirmi lytiniai santykiai arba tas „pirmas kartas“ – tema įdomi, ar ne? Čia rasi 5 tikras istorijas, kuriomis pasidalino mūsų sekėjos Instagram’e.
Yra sakoma, kad jei negali pakeisti situacijos, tai reikia keisti savo požiūrį. Tad su tinkamu požiūriu ir tinkamomis higienos priemonėmis mėnesinės nebus nei kažkoks trukdis, nei stabdis vasaros atostogų metu.
Kodėl nutarėme parašyti apie tai, kad makštis nėra vulva, o vulva nėra makštis? Todėl, kad socialiniuose tinkluose apklausus merginas ir moteris maždaug pusė jų nežinojo, kuo skiriasi vulva nuo makšties.
Paauglystė – tikrai sudėtingas etapas tavo gyvenime. Keičiasi ne tik tavo išvaizda, tačiau ir viduje kartais sunku susivokti, kas vyksta. O „užsikūrus“ hormonams tau gali atrodyti, kad tavo galvoje vien tik mintys apie seksą.
Kartais užuodi keistą, specifinį kvapą savo intymioje zonoje? Galbūt tau jis nepatinka? Ir dar atrodo, kad visi aplinkui jaučia jį? Be reikalo. Perskaityk ir sužinok, koks gali būti makšties kvapas ir kaip prižiūrėti vulvą bei makštį.
Paauglystė – tai amžius, kai vyksta svarbūs fiziniai, smegenų veiklos, emociniai ir socialiniai pokyčiai, o nuo to, kaip tu išsimiegi, labai priklauso tavo mąstymas, elgesys ir savijauta dieną.
Turbūt jau žinai, kad mėnesinės yra svarbiausias brendimo įvykis. Galbūt truputį nerimauji, nes tavęs laukia nauja patirtis, nežinai, kada bus tas pirmas kartas, neįsivaizduoji, ko tikėtis? Pasistengsime tave nuraminti ir suteikti naudingos informacijos apie pirmąsias mėnesines.
Jei dar nesilankei pas ginekologę, tai ateityje kiekvieną kartą apsilankiusi ginekologijos kabinete išgirsi klausimą „Kada buvo paskutinės mėnesinės?“. O atsakymas turėtų
Bekalbėdama su psichologe Erika Mažeikaite sužinojau, kad emocinis valgymas – pakankamai dažna problema, dėl kurios žmonės konsultuojasi su specialistais. Nusprendėme išsiaiškinti, kaip atpažinti emocinį valgymą ir kaip sau padėti.
Bekalbant su projekto drauge psichologe Erika Mažeikaite, paaiškėjo, kad iš tiesų valgymo sutrikimai nėra jau tokie reti. Ji paminėjo, kad į psichologo konsultacijas kreipiasi tikrai nemažai žmonių, turinčių vienokių ar kitokių valgymo sutrikimų. Išsiaiškinkime, kas tai yra, kaip juos atpažinti ir kaip elgtis.