Privatumo politika

Ką reiškia ši privatumo politika?

Šioje privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) Jums, interneto svetainės https://www.prisijaukinkmenstruacijas.lt/ (toliau – Interneto svetainė) lankytojams, pateikiame informaciją apie tai, kaip UAB „AAAA Europe Distribution“ (toliau – Bendrovė), įsikūrusi adresu Kalvarijų g. 3-418, 09310 Vilnius, Lietuvos Respublika, tvarko Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs galite pateikti apsilankę mūsų biure, Interneto svetainėje, Bendrovės socialinių žiniasklaidos priemonių paskyrose, susisiekę su mumis el. paštu ar telefonu.

Kokius Jūsų duomenis ir kokiais tikslais renkame?

• Tiesioginei rinkodarai – vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys;

• Puslapio lankomumo statistikai – nuasmenintus duomenis apie Jūsų apsilankymą: kokia Jūsų naršyklė, įrenginys, kiek laiko praleidote svetainėje, iš kokio esate regiono ir pan.

Kokias turite teises?

• Teisę susipažinti su asmens duomenimis (teisę gauti informaciją). Ši teisė leidžia Jums pasitikrinti, kokią informaciją apie Jus turime, kokiais tikslais ją tvarkome, kiek laiko saugome, kam ją perduodame, iš kur ją gavome ir kt.
• Teisę reikalauti ištaisyti/papildyti Jūsų asmens duomenis. Dėl duomenų korekcijų kreipkitės žemiau nurodytais būdais.
• Teisę reikalauti ištrinti duomenis. Duomenys gali būti ištrinti ir nesaugomi, tik jei nėra teisės aktų reikalavimų juos saugoti arba Bendrovės teisėtų interesų tikslu (pvz., ginti savo teises teisme).
• Teisę apriboti asmens duomenų tvarkymą. Ši teisė gali būti įgyvendinama, pvz., jei pastebėjote neteisėtą Jūsų duomenų tvarkymą ir ginate savo interesus kitose institucijose, tuomet galite sustabdyti duomenų tvarkymą, iki kol toje institucijoje bus priimtas sprendimas dėl to, ar duomenys buvo tvarkomi teisėtai.
• Teisę perkelti duomenis. Ši teisė apima galimybę perkelti tik tuos duomenis, kurie gauti sutikimo pagrindu ar kai duomenys tvarkomi automatizuotomis priemonėmis.
• Teisę nesutikti, atšaukti sutikimą. Ši teisė apima, pvz., nesutikimą/sutikimą gauti tiesioginės rinkodaros pasiūlymus. Kai sutikimo nėra arba jis atšaukiamas, Bendrovė tokių duomenų nebetvarko.

Kaip įgyvendinti savo teises?

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis turėtumėte parašyti prašymą, nurodydami:
• vardą;
• pavardę;
• kontaktinius duomenis;
• kokia teise norite pasinaudoti;
• priežastis, dėl kurių norite šia teise pasinaudoti (išskyrus sutikimo atšaukimą).

Prašymą galite pateikti:
• Atvykę į biurą adresu Kalvarijų g. 3-418, 09310 Vilnius. Prašymo pateikimo metu turėsite patvirtinti tapatybę, todėl reikės parodyti savo asmens dokumentą.
• Elektroniniu paštu lina@prisijaukinkmenstruacijas.lt, jei prašymą pasirašysite elektroniniu parašu.
Prašymus priima Bendrovės vadovas arba jį pavaduojantis asmuo. Atsakymą Jums pateiksime per 20 dienų, o esant objektyvioms priežastims – per ilgesnį laiką (tokiu atveju informuosime Jus apie pratęstą terminą ir pratęsimo priežastį). Prašymai dėl duomenų atnaujinimo, ištaisymo, papildymo nagrinėjami per kuo trumpesnį laiką.

Ar galite savo duomenų neteikti?
Duomenų, susijusių tik su tiesiogine rinkodara, teikimas nėra privalomas ir jokių neigiamų pasekmių dėl to neatsiranda.

Kiek laiko saugome Jūsų duomenis?

• Tiesioginės rinkodaros tikslu asmens duomenys saugomi 5 metus nuo sutikimo tvarkyti asmens duomenis gavimo momento, jei tokio sutikimo neatšaukiate anksčiau.
• Po sutikimo dėl tiesioginės rinkodaros atšaukimo, sutikimas (duomenys apie sutikimą) saugomas 3 metus (įrodinėjimo tikslais).
• Kiti duomenys saugomi tik tiek, kiek būtina juos saugomi pagal teisės aktų reikalavimus ir kiek reikalinga jų rinkimo tikslams įgyvendint.

Kam galime perduoti Jūsų duomenis?

• Kitam asmeniui, jei tai būtina organizuojant Bendrovės veiklą (pvz.: valstybinėms institucijoms, audito bendrovėms, teisininkams ar pan.).

Svetainėje naudojami šie slapukai

(a) Veikimą gerinantys (sesijos) slapukai. Jie skirti pagerinti Interneto svetainės veikimą ir renka bendro pobūdžio (anoniminę) informaciją apie naudojimąsi Interneto svetaine;

(b) Analitiniai (stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“). Šie slapukai leidžia Bendrovei atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi. Tai padeda Bendrovei pagerinti Interneto svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas;

(c) Funkciniai slapukai. Šie slapukai yra naudojami Jūsų atpažinimui, kai grįžtate į Interneto svetainę. Tai leidžia Bendrovei pateikti pagal Jūsų poreikius pritaikytą turinį socialiniuose tinkluose, įsiminti Jums aktualią informaciją. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

Slapuko galiojimo laikas

Slapuko tipas

_ga

Šį slapuką įdiegė „Google Analytics“. Slapukas naudojamas lankytojų, seansų, reklamos duomenų skaičiavimui ir svetainės naudojimo stebėjimui svetainės analizės ataskaitoje. Slapukai saugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinį skaičių, sugeneruotą unikaliems lankytojams identifikuoti.

2 metai

Analitinis

_gid

Šį slapuką įdiegė „Google Analytics“. Slapukas naudojamas saugoti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, ir padeda sukurti analizės ataskaitą apie tai, kaip veikia internetinė svetainė. Surinkti duomenys, įskaitant lankytojų skaičių, šaltinį, iš kurio jie atvyko, ir puslapiai yra anonimiški.

1 diena

Analitinis

_gat

Šiuos slapukus „Google Universal Analytics“ įdiegė norėdama sumažinti užklausos greitį, kad būtų apribotas duomenų rinkimas didelio srauto svetainėse.

1 minutė

Gerinantis veikimą

YSC

Šiuos slapukus nustato „Youtube“ ir jie naudojami stebėti įterptų vaizdo įrašų peržiūrą.

Baigia galioti uždarius naršyklę

Gerinantis veikimą

GPS

Šį slapuką nustato „Youtube“ ir registruoja unikalų ID vartotojų pagal jų geografinę vietą sekimui.

30 minučių

Analitinis

Įdėtas turinys iš kitų interneto svetainių

Šios interneto svetainės straipsniuose gali būti naudojamas įterptasis turinys (pvz., vaizdo įrašai, nuotraukos, straipsniai ir pan.). Iš kitų svetainių įdėtas turinys veikia visiškai taip pat, lyg lankytojas būtų apsilankęs kitoje svetainėje.
Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su tuo įterptuoju turiniu, įskaitant jūsų sąveikos su įterptuoju turiniu stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės.

Kaip naudojami Jūsų asmens duomenys, kuriuos mums pateikiate per socialinės žiniasklaidos priemones?

Šiuo metu turime šias paskyras socialinės žiniasklaidos priemonėse:

tinkle „Facebook“ – @prisijaukinkmenstruacijas, kurio Privatumo politika yra pateikiama adresu https://www.facebook.com/privacy/explanation;
tinkle „Instagram“ – prisijaukinkmenstruacijas, kurio Privatumo politika yra pateikiama adresu https://help.instagram.com/402411646841720.

Rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėjais, jei Jums kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja Jūsų asmens duomenis.

Kaip informuosime apie Privatumo politikos pakeitimus?

Mes galime bet kada atnaujinti ar pakeisti šią Privatumo politiką. Tokia atnaujinta ar pakeista Privatumo politika įsigalios nuo jos paskelbimo mūsų Interneto svetainėje dienos.
Atkreipkite dėmesį į datą „Atnaujinimo data“, kuri nurodoma apačioje, norėdami sužinoti, kada Privatumo politika atnaujinta paskutinį kartą.

Atnaujinimo data: 2024-03-25.

Scroll to Top

Klausk drąsiai

Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite PRIVATUMO POLITIKOJE.