Pirmas kartas – 5 tikros istorijos

pirmi lytiniai santykiai

Patiko? Pasidalink...

Share on facebook
Share on email

Pirmi lytiniai santykiai arba tas „pirmas kartas“ – tema įdomi, ar ne? Čia rasi 5 tikras istorijas, kuriomis pasidalino mūsų sekėjos Instagram’e.

Pirma istorija

„Būtinai reikia turėti nuolatinį ir tikrai vertą vaikiną to pirmo karto tavo. Sutikau vaikiną būdama 16, pradėjom draugaut, išėjau anksti su juo gyvent – 17 metų. Kartu gyvenom.

Aš visada sakiau sau ir kitiems, jeigu jau daryt, tai tik 18 metų, nes o jeigu vaikas iš pirmo karto bus? Tai vis geriau 18 nei 16. Tai va draugavom su vaikinu jau du metus, tada jis manęs paprašė, aš sakiau nesu tam dar pasiruošusi, kai būsiu, aš pasakysiu.

Man buvo beveik 19, ir aš kažkaip pajutau, kad noriu pati to pirmo karto ir kad va jis mano žmogus ir noriu tai patirt su juo. Ir kai suėjo 19, man ir buvo pirmas kartas. 

O, mergaitės, jums palinkėčiau susirasti vaikiną, kuris ne tik nori su jumis pasimylėti, o kuris lauks to pirmo karto, kol būsite pati tam pasiruošus, ir, mielosios, niekur neskubėkit – viskas ateis su laiku. Prašau vieno – neužkibkit ant to vienkartinio kabliuko, nes pirmas kartas turi būti nuostabus! O va pabaigai – jau šešti metai eina su tuo pačiu vaikinu!“ – Viktorija

Antra istorija

„Sveikos, panelės. Ilgai galvojau apie pirmą kartą – rašyti ar ne, nusprendžiau parašyti… Viskas prasidėjo maždaug prieš 16 metų, tada man ir buvo 16😂 na bet ne tame esmė. 

Turėjau draugą, po to jis tapo vaikinu, buvom jauni, kvaili, išdraugavom 4 mėnesius, ir per draugės gimtadienį įvyko tai, kas turėjo atsitikti. Jausmas buvo tikrai ne iš maloniausių, buvo daug baimės, nežinios, kaltės jausmo, gėda, klausimas kas po to?

 Man pasisekė – jis dabar mano vyras, mano draugas…. ar keisčiau kažką? Taip, neskubėčiau. Mergaitės, užaugt spėsit, įsitikinkit, ar jis tas. Sėkmės visoms – mylėkit, gerbkit save.“ – Audra

Trečia istorija

„Susipažinau su vaikinu dar 16, jam buvo 18, tačiau po poros mėnesių abiems sukako 17 ir 19. Vaikinas niekada nespaudė sekso klausimais, žinojo, kad esu „nekalta“, o jis jau turėjo patirties. 

Po kelių mėnesių šilto bendravimo atsargiai manęs paklausė, ką apie tai manau. Labai daug kalbėjomės apie seksą, koks mano požiūris į jį, ar pati to noriu. Galiu teigti, jog jis man labai padėjo psichologiškai ir fiziškai pasiruošti tokiam žingsniui gyvenime, nes man tai buvo pirma rimta draugystė, viskas nauja. 

Reziumė: jis nei karto manęs nevertė daryti ko nenoriu, „supažindino“ su nauju pasauliu. Pirmas kartas įvyko po beveik pusės metų draugystės mano iniciatyva, vaikinas buvo be galo švelnus, leido iš lėto viską atlikti man, nenorėdamas užgauti. Šiandien esame kartu jau beveik 5 metus :)“ – Laura, 21

Ketvirta istorija

„Mano pirmasis kartas nebuvo atsitiktinis ar neapgalvotas. Iš pat pradžių labai mane draugas spaudė, nes jis už mane trejais metais vyresnis ir buvo pilnametis. Tai galima jau atspėti, kad jam didelę vietą galvoje užėmė seksas. 

Aš nepasiryžau atsiduoti jam, jis susitaikė su ta mintimi ir laukė, ko tikrai nesitikėjau. Po vienerių su biški metų draugystės, pasiryžau visam tam. Tuo metu man buvo septyniolika. 

Prie vaikino vis tiek nesijaučiau drąsi, buvo nejauku, jog pamatys mane po tiek laiko nuogą. Buvo baimė, jog pasinaudos ir paliks, nes buvau prisiklausiusi daug įvairių istorijų, bet labai džiaugiuosi, jog taip neatsitiko. Iki šios dienos dar draugaujame.“ – Augustė 19 m.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Penkta istorija

„Nekaltybę praradau sulaukusi pilnametystės, tačiau „sirgau“ menstruacijomis. Buvusio jaučiausi labai spaudžiama, nors menstruacijos man labai skausmingos.

 Laiko atsukti nenorėčiau, nes žinau, jog kažko nebūčiau pakeitusi. Tačiau paauglėms norėčiau palinkėti nepasiduoti spaudimui, kuo daugiau ieškoti informacijos. Kadangi aš pati gavau save apšviesti (atsiprašau už tokį išsireiškimą). Neseniai tik sužinojau apie menstruacinę taurelę. Ateityje būtinai tai išmėginsiu.“ – Daiva⠀⠀⠀⠀⠀

Kiti skaitiniai:

kaip pamilti savo kuna paauglysteje prisijaukinkmenstruacijas.lt

Kaip pamilti savo kūną arba vienos paauglės istorija

Noriu pasidalinti su jumis savo istorija, kaip man pavyko perbristi nepasitikėjimo savimi liūną ir pamilti save – savo vienintelį tokį, nepakartojamą kūną (kaip ir jūsų visų!). Noriu tik pasakyti, jog tai užtrunka laiko. Nebus taip, kad atsibusite kitą rytą ir jau trykšite pasitikėjimu. Tai reikalauja nemenko darbo, šis procesas vyksta mažais žingsneliais.

Skaityti toliau
mitai apie menesines

7 mitai apie mėnesines – pasakykite savo dukrai

Mes, mamos ir tikriausiai tėčiai, esame girdėję daug dalykų apie mėnesines. Vieni galbūt teisingi, o kiti klaidingi. Jei dar nekalbėjote su dukra apie brendimą ir visus vykstančius pokyčius, pakalbėkite. Lai ji žino, kad jūs esate šalia ir visuomet padėsite, atsakysite į rūpimus klausimus. Svarbiausia, perduokite, jog menstruacijos – nieko gėdingo, tai normalus, sveiko moters kūno požymis. Toliau sužinokite, kokie 7 mitai apie mėnesines, kuriuos turėtumėte pasakyti savo dukrai, egzistuoja.

Skaityti toliau

Mėnesinės vėluoja? Ar reikia sunerimti?

Atsiradus menstruacijoms gali būti, kad jos kelis metus bus nereguliarios. Tai yra normalu, todėl nereikia stebėtis, jei po pirmųjų mėnesinių kitas kraujavimas gali prasidėti tik po 3-6 mėnesių. Be to, vieną mėnesį menstruacijos gali trukti kelias dienas ir būti labai gausios, o kitą – savaitę ir su lengvesniu kraujavimu.

Skaityti toliau
ar galima naudoti menstruacine taurele

Ar galiu naudoti menstruacinę taurelę, jei esu „nekalta“?

Taip, mergaitė paauglė,neturėjusi lytinių santykių, gali naudoti menstruacinę taurelę. Tereikia atminti, kad ši priemonė reikalauja savo kūno anatomijos išmanymo ir daugiau įgūdžių įsidėti nei, pavyzdžiui, tamponų atveju. Tad turi labai norėti ją naudoti ir būti pasiryžusi išmokti. Sužinok daugiau apie taurelę, jos pliusus, naudojimo patarimus perskaičiusi straipsnį.

Skaityti toliau

PIRMOS MĖNESINĖS

Rinkiniai mergaitėms
Scroll to Top

Klausk drąsiai

Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite PRIVATUMO POLITIKOJE.